Fronius - shifting the limits
/ Máme tři divize a jednu společnou vášeň: Posouvat hranice možného. Ať už se jedná o svařovací techniku, fotovoltaiku nebo o nabíjecí techniku akumulátorů, náš cíl je jasně definován: Být inovační jedničkou.

K posílení našeho týmu v Českém Krumlově hledáme kandidáty na pozici
Nástrojař / Přípravkář / Zámečník
Vaše náplň práce:
/ podpora pro technické oddělení a pro oddělení výroby transformátorů
/ výroba a údržba přípravků, nářadí a výrobních modelů pro oddělení výroby
/ údržba strojů a výrobních zařízení – zajištění jejich bezproblémového fungování v rámci standardů kvality
/ zámečnické práce, práce na obráběcích strojích (soustruh, frézka, sloupová vrtačka)
/ odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních postupů dle standardů pracoviště
Váš profil:
/ SOU / SŠ vzdělání technického směru
/ předchozí relevantní pracovní zkušenosti (práce na dílně: zámečník, obráběč, nástrojař, přípravkář...)
/ dovednost pracovat se soustruhem, frézkou, strojní vrtačkou, bruskou, strojních nůžkách…
/ dobrá orientace v technické dokumentaci
/ manuální zručnost
/ týmové smýšlení, ochota dále se vzdělávat
/ spolehlivost, samostatnost, flexibilita
/ dobrý zdravotní stav
Naše nabídka:
/ stabilní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
/ mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem
/ závodní stravování, 13. mzda, 5 týdnů dovolené a další benefity
/ čisté pracovní prostředí, příjemný pracovní kolektiv
/ proškolení v oblasti výrobních a interních procesů Fronius
Chcete se stát součástí našeho týmu a vyjít vstříc úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a fotografie.
Poslat životopis on-line
counter-image